How Is Your Score Calculated

In Uncategorized by James Bolton18 Comments

Your fico score typically ranges from 300 to 850. Your credit score is generated based on the information in your credit report. Fair Isaac is tight-lipped about exactly how the scores are calculated. But they do give the weights of various criteria that they look at: 35% payment history, 30% amount owed, 15% length of history, 10% new credit, 10% types of credit used.

 

FICO SCORE RANGE

 579 and lower – poor credit

580-669 – below average credit

670-739 – good credit

740-799 – very good credit

800+ – exceptional credit

Comments

  1. Pendik istanbulun en güzel semtlerinden birisidir anadolu yakasında bulunan mahallemizin en kaliteli bayanlarıyla tanışmaya ne dersin hepsi seni bekliyor !

  2. Sizin için pintereste dair ve pinterest ile alakalı tüm konu başlıklarını hızlı bir şekilde değerlendirmeye devam edeceğiz.

  3. Filmlerde ve dizilerde gördüğümüz bazı ürünler vardır. Örneğin bir film sahnesinde mühendis veya doktorlar bir yere yazılar yazar ancak yazıların arkası görünür. Bunlar şeffaf yapıda olan yazı tahtalarıdır. Şeffaf yazı tahtası birçok özelliği ve fonksiyonu bulunan yenilikçi bir ürünüdür. Ürünün en önemli özelliklerinden biri tabii ki arkasını gösteriyor olması. Kendinden yapışkanlı olan bu ürün istenilen her yeri yazı yazmak için müsait hale getirebilir. Çocukların evlerde oyun oynaması ve ders çalışması için, yetişkinlerin ise işleriyle alakalı veriler yazması için kolaylık sağlayan bir ürün. Ayrıca birçok fabrika veya tıbbi laboratuvarda da bu ürün tercih edilmektedir. Kolay silinebilir yüzeye sahip olan bu şeffaf yazı tahtası çok amaçlı kullanımlar için uygundur. Sanatsal içerikler üretmek isteyen kişiler için sıvı tebeşir kalemi ile güzel eserler ortaya koymak da mümkün. Kafe, restoran gibi yerlerde ise dekorasyon amaçlı kullanılan bu ürünlerin ülkemizde ciddi bir meraklısı bulunmakta. Normal tebeşir ile de kullanılan bu araç, herhangi bir kalem izi bırakmamasıyla da ön plana çıkıyor. Yazılan ve çizilen şeyleri silmek için nemli bir bez kullanmak yeterli oluyor. Ayrıca silinebilen her tür boya kalemiyle de kullanmaya izin veren şeffaf yazı tahtası, suya dayanıklı olması ve kaldırıldığında geride iz bırakmamasıyla da gayet iyi bir ürün olduğunu gösteriyor. Uyarı mahiyetinde bir bilgilendirme yapmak gerekirse yeni boyanmış duvarlara monte edilmesi kesinlikle önerilmez.

  4. smm bayilik paneli, en ucuz servisler bu panelde’dir tüm sosyal medya ihtiyaçlarınızı bu “smm panel” ile karşılayabilirsiniz

Leave a Comment